Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974556
11242
348
11000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm 1937405
11243
348
Bavaria ezüstlakodalmi csésze és tányér, matricás, jelzet, apró kopásokkal, különböző méretben 1295169
11244
348
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1921394
11245
348
Bareuther Bavaria porcelán teás készlet (csésze+alj, cukortartó, kanna), jelzettek, kopásokkal, különböző méretben 1963819
11246
348
4800
Hutschenreuther ón fedeles söröskorsó, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m:15 cm 1963808
11247
348
Walbrzych füles kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, 33×22 cm 1962319
11248
348
3800
Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm 1918277
11249
348
Boch Freres belga mosakodó készlet ( 3db), festett mázas, jelzett, kopás nyomokkal, d:38 cm, m:27 cm, 1918254
11250
348
Neutettau kétágú gyertyatartó párban, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm (2×) 1918079
11251
348
Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:7 cm, h:16 cm 1976740
11252
348
Royal Dux őzpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 29×19,5 cm 1921365
11253
348
MZ csehszlovák porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft