Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1810784
11218
348
Zsolnay virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, matricás, kopásnyomokkal 1926242
11219
348
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm 1976589
11220
348
Hollóházi porcelán Jurcsák hamutál és mini váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, karcolással, d: 14 cm, m: 9,5 cm 1942038
11221
348
Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, foltos, m:33 cm 1979403
11222
348
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:25,5 cm 1978306
11223
348
Hollóházi kaspó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 18,5 cm 1976646
11224
348
Hollóházi kézzel festett halacska, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 1962210
11225
348
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 1979405
11226
348
Hollóházi biszkvit porcelán vörös katona. Jelzett 26 cm 1974442
11227
348
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 20 cm 1974469
11228
348
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 1910255
11229
348
Hollóházi porcelán liba és libás fiú, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 18 és 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft