Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1885346
11206
348
70000
cca 1870 Moderateur olajlámpa Zsolnay porcelán talpazattal Dietmar réz égőfejjel, kézzel festett reneszánsz páros portrés, kopott festéssel, jelzett, pótolt burával, m: 52 cm (71 cm) 1978346
11207
348
Zsolnay pillangó mintás tálka (2db) és ékszeres dobozka, kézzel festett, máz alatti hajszál repedésekkel, jelzett, 11×7 cm, d:12 cm, 7,5×7,5 cm 1978335
11208
348
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1978329
11209
348
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1978323
11210
348
Zsolnay pillangó mintás áttört kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9,5 cm 1977183
11211
348
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1977052
11212
348
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1976591
11213
348
Zsolnay mázas csiga, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:11 cm, m:6 cm 1976426
11214
348
14000
Zsolnay váza, mázas pirogránit kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:33 cm 1978954
11215
348
Zsolnay teás kancsó + 4 db csésze, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, az egyik sérült különböző méretben 1979410
11216
348
Zsolnay virágmintás kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7,5 cm 1910236
11217
348
Zsolnay porcelán virágmintás váza és dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, 10×10×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft