Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1810350
11230
348
Hollóházi porcelán vadászjelenetekkel díszített süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 6+1 db 1810220
11231
348
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 1810799
11232
348
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm 1826302
11233
348
Hollóházi mokkás csésze és alj + tejszín kiöntő ( 4db) 1926687
11234
348
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 1976748
11235
348
Drasche porcelán libapásztor, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1883206
11236
348
40000
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm 1958160
11237
348
Haas&Cžjžek virágmintás két részes szószos kínáló, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 24×14 cm 1958175
11238
348
Haas&Cžjžek virágmintás kínáló tál, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 28,4×24,5 cm 1871584
11239
348
Alföldi porcelán étkészlet + teás készlet 1810304
11240
348
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm 1948030
11241
348
Ens kislány csibével, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft