Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1963788
11278
348
Jelzett kínai "Famille rose" váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm 1943148
11279
348
Gold Imari falitányér, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:28 cm 1943154
11280
348
Satsuma dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, d:32 cm 1943143
11281
348
2200
Jelzett tányér, kézzel festett (Famille rose), apró kopásnyomokkal, d: 26 cm 1920265
11282
348
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1942969
11283
348
Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm 1872090
11284
348
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1800570
11285
348
Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×) 1936680
11286
348
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm 1978418
11287
348
cca 1910 Fájdalmas Szűz Mária, kézzel festett, kopott, apró lepattanással, jelzés nélkül, m:12 cm 1977870
11288
348
10 db kínai mokkás csésze+alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 6 ill. 11,5 cm 1966806
11289
348
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft