Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Victoria-Austria-mitologiai-jelenetes-falital-matricas-jelzett-kopott-aranyozassal-d-30-cm~II1878180
1878180
11259
348
Leírás: Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm
: vörös_iván