Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1963924
11277
346
2 db Woodland tányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 24,5 cm (2×) 1963808
11278
346
Walbrzych füles kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, 33×22 cm 1963819
11279
346
Hutschenreuther ón fedeles söröskorsó, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m:15 cm 1965617
11280
346
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 8 db, apró kopásnyomokkal 1965612
11281
346
15000
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal 1965614
11282
346
15000
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal 1397661
11283
346
Royal Dux őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, h:12 cm 1499738
11284
346
Kahla retro csésze alj és süteményes tányér (3×4 db), matricás, jelzett, kopott 1486272
11285
346
Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm 1918277
11286
346
Boch Freres belga mosakodó készlet ( 3db), festett mázas, jelzett, kopás nyomokkal, d:38 cm, m:27 cm, 1918226
11287
346
Metzler Ortloff sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 18,5 cm 1918114
11288
346
LLadro szívecskés angyal, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft