Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1555566
11301
346
Rosenthal tál ( 2db) süteményes tányér (4 db), kopott, jelzett, d:15,5 cm, d:26 cm 1966807
11302
346
Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek 1592066
11303
346
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1597737
11304
346
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1128036
11305
346
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged 1040462
11306
346
Wedgwood kék-fehér levél alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 9x10x5 cm 1040459
11307
346
Wedgwood kék-fehér rombusz alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 10x12x5 cm 1910505
11308
346
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm 1961372
11309
346
Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm 1961394
11310
346
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm 1962594
11311
346
3 db tojástartó, kopásnyomokkal 1962574
11312
346
6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft