Porcelán

Tételek száma: 143

11301.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek
11302.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11303.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11304.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
11305.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11307.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm
11308.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm
11309.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
11310.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db tojástartó, kopásnyomokkal
11311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal
11312.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft