Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1759122
11253
346
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm 1967382
11254
346
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30 cm 1964882
11255
346
Hollóházi virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm 1964877
11256
346
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm 1964840
11257
346
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1964836
11258
346
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 1963747
11259
346
22000
Fischer? hiányos lámpatest fém talapzattal, jelzés nélkül, kézzel festett porcelánfajnász, kopott, m:29 cm 1963717
11260
346
cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13 cm 1963392
11261
346
40000
cca 1890 Fischer áttört váza, peremén apró lepattanással, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, alján átfúrt, formaszám: 1073, m:21 cm 1590899
11262
346
Balázs L. Zsuzsa: Női figura, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 37 cm 1965245
11263
346
Gránit virágmintás gyertyatartó párban, jelzett, gyári sérüléssel, m: 14,5 cm 1876002
11264
346
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft