Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1936680
11325
346
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm 1910629
11326
346
Jelzett puttó figura 2 db, kézzel festett, apró máz hibával, m: 7 és 8 cm 1910568
11327
346
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 40 cm 1926687
11328
346
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 1079027
11329
346
Porcelán ékszertartó, kézzel festett, "Herend" jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm 1946728
11330
346
Kínai porcelán tárgyak, részben kézzel festettek, 11 db 1943143
11331
346
3200
Jelzett tányér, kézzel festett (Famille rose), apró kopásnyomokkal, d: 26 cm 1943154
11332
346
6500
Satsuma dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, d:32 cm 1943148
11333
346
3200
Gold Imari falitányér, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:28 cm 1942969
11334
346
7500
Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm 1964755
11335
346
Kínai porcelán cintányéros kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm 1966805
11336
346
Kézzel festett, jelzett, japán porcelán váza párban, apró kopásnyomokkal, m: 9 (2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft