Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1961571
11313
346
Táncoló nők, 2 db porcelán figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 és 15,5 cm 1962264
11314
346
14000
Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m: 34 cm 1962284
11315
346
14000
cca 1900 jelzett német mandolinos hölgy, kézzel festett majolika, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm 1962295
11316
346
14000
cca 1910 kalapos hölgy, kézzel festett biszkvit porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 39 cm 1963788
11317
346
Jelzett kínai "Famille rose" váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm 1397672
11318
346
Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm 1800570
11319
346
Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×) 1266347
11320
346
Keleti életképes porcelán süteményes tányér, 6 db, hibátlanok, jelzés nélkül, d: 17 cm 1907098
11321
346
5500
Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm 1920265
11322
346
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1918186
11323
346
Jelzett (Goebel?) kislány kutyával, kézzel festett, m: 9 cm 1359883
11324
346
Szarvasmotívumos porcelán lámpa, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft