Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1894185
11265
346
Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1961565
11266
346
Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1963921
11267
346
Kalocsai falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 cm 1884474
11268
346
Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi, Drasche és egyéb márkák 1939235
11269
346
22000
Haas & Czjek 6 db porcelán csésze és alj, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, csésze: m: 5,5 cm, d: 8 cm, alj: 14,5 cm. 1964847
11270
346
Aquincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 1918905
11271
346
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1967392
11272
346
Victoria porcelán virágmintás kistányér, 5 db, matricás, jelzett, d: 16 cmx5 1961350
11273
346
Scheidig Kunst porcelán figurális fogpiszkálótartó, matricával jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 1962319
11274
346
Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm 1963448
11275
346
11000
cca 1880 J.Defries & Sons áttört lámpatest + fém talapzat, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró hajszál repedéssel, m:18 cm 19×19 cm 1963119
11276
346
Victoria kínálótál, matricás, jelzett, kopott, 22×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft