Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1963522
11241
346
50000
cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel 1963551
11242
346
cca 1880 Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelánfajansz, javított, fedél nélkül, jelzett (TJM), d:18,5 cm, m:11 cm, 1965420
11243
346
4 db kisméretű Zsolnay kiöntő, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 4 cm 1967207
11244
346
11000
cca 1890 Zsolnay gyertyatartó, kézzel festett mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 15,5 cm 1967250
11245
346
Zsolnay szőlőleveles hiányos étkészlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen:23 db 1954722
11246
346
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 1967377
11247
346
4600
Hollóházi porcelán mokkás készlet saját dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan. 1962210
11248
346
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 1962129
11249
346
Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm 1928330
11250
346
Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm 1950507
11251
346
Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm 1926242
11252
346
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft