Porcelán Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1964181
11229
346
Herendi Kitty mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1964160
11230
346
Herendi bonbonier Sopron vármegye címerével, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9×8,5×4 cm 1964152
11231
346
Herendi aranyfácán mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5×15 cm 1964113
11232
346
Herendi aranyfácán mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8×6 cm 1964088
11233
346
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1964078
11234
346
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm 1964054
11235
346
Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 6,5 cm 1917980
11236
346
Herendi csipkebogyó mintás készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 ill. 26 cm 1128056
11237
346
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 1961634
11238
346
Herendi csipkebogyó mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, d:15 cm 1962799
11239
346
28000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1962533
11240
346
Zsolnay eozin mázas buldog, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft