Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-kis-kionto-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-6-5-cm~II1964054
1964054
11235
346
Leírás: Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 6,5 cm
: turóczi_márk