Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-talka-2-db-matricas-jelzett-egyiken-serulessel-14C39710-es-13C3977-cm~II1950507
1950507
11251
346
Leírás: Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm
: turóczi_márk