Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925853
11169
342
11000
Herendi csipkebogyó mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, d:19 cm 1925867
11170
342
11000
Herendi csipkebogyó mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, d:19 cm 1925932
11171
342
Herendi csipkebogyó mintás halas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10 cm, d:14 cm 1925852
11172
342
Herendi csipkebogyó mintás négyes kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 35,5×35,5 cm, m:11 cm 1925911
11175
342
Herendi csipkebogyó mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm 1925913
11176
342
Herendi virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1928745
11177
342
Herendi virágmintás porcelán szalvétatartó és tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5,5×8×3 cm és 13,5×9 cm 1928737
11178
342
Herendi rózsás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13 cm 1925967
11179
342
Herendi Rotschild mintás, áttört szélű tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×18 cm 1925977
11180
342
Herendi Fruits & Flowers (BFR) mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×11 cm 1927618
11181
342
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:28 cm 1928436
11182
342
Herendi Krisztus figura, fehér mázas, részben bisquit, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hibátlan, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: