Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 297

A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17541.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kocsis L. Mihály: Bara Margit tekintette. Csodálatos könnycsepp. Bp.,2008, Kairosz. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17543.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Miguel Cervantes: Az elmés, nemes Don Quijote La manchai lovag élete és kalandjai. Bp.,é.n.,Afra, 80 p. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben.
17544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wass Albert: Magyar pólus. Pomáz, 2004, Kráter Műhely. Papírkötésben, jó állapotban.
17545.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv - Weizsäcker, Carl Friedrich von: A német titanizmus. Bp., 1989, Európa + Lotman, Jurij: Puskin. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Semmi mozdulat most...Mikszáth Kálmán összes fényképe, válogatott ábrázolások. Összeállította, szerkesztette, és az utószót írta: Debreceni Boglárka. A bevezető tanulmányt írta, és a kötetet lektorálta: Fábri Anna. Bp.,2010, Petőfi Irodalmi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sági Gábor: A mi gyárunknak lelke van... Emlékképek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. [Borsodnádasd],2014, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17548.

Sági Gábor: "A mi gyárunknak lelke van..." Emlékképek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. [Borsodnádasd],2014, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben.
17549.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Angol Firenzuola: Szerelmi históriák. Régiségek-ritkaságok. V. A borító rajza Gróf József munkája. Bp., 1922, Amicus, (Athenaeum-ny.), 136 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, kis kopásnyomokkal, kis sérüléssel a gerincen.
17550.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Telekiek alapítványa. Az Akadémiai Könyvtár az alapítástól az önálló könyvtárépületig. 1826-1988. MTA Könyvtárának közleményei. Összeállította: Fekete Gézáné. Bp., 1989, MTA Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17551.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sebestyén Károly: Summa vitae. Visszatekintés egy életre. Bp., 1927, Athenaeum. Dedikált! Kicsit sérült papírkötésben.
17552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schack Béláné: Azokkal, akik sírnak. Bp., 1916, Hornyánszky. Papírkötésben, jó állapotban.
17553.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft