https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 297

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17566.

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.
17567.

Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Goethe: A kedves közelléte. Válogatta: Lator László. Illusztrálta: Reich Károly. Bp.,1982,Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Faludy György: Erotikus versek. Szerk.: Fóti Edit. Illusztrálta Karakas András. Bp., 1990, Magyar Világ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17568.

Goethe: A kedves közelléte. Válogatta: Lator László. Illusztrálta: Reich Károly. Bp.,1982,Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Faludy György: Erotikus versek. Szerk.: Fóti Edit. Illusztrálta Karakas András. Bp., 1990, Magyar Világ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos.
17569.

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17570.

Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
17571.

Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
17572.

Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Agrippa von Nettesheim 2 műve:  Okkult filozófia. II. kötet. (De occulta philosophia.) Fordította: Ladányi Lóránd. Bp., 2000, Holnap. Kiadói papírkötésben.  Titkos bölcselet. (De occulta philosophia.) Fordította, vál. és az előszót írta: Magyar László András. Bp.,1994, Holnap. Kiadói papírkötésben.
17573.

Agrippa von Nettesheim 2 műve: Okkult filozófia. II. kötet. (De occulta philosophia.) Fordította: Ladányi Lóránd. Bp., 2000, Holnap. Kiadói papírkötésben. Titkos bölcselet. (De occulta philosophia.) Fordította, vál. és az előszót írta: Magyar László András. Bp.,1994, Holnap. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Friedrich Schwickert: Asztrológiai szintézis. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
17574.

Friedrich Schwickert: Asztrológiai szintézis. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kalo Jenő: A gyógyulás szelencéje. Az orvosi asztrológia kézikönyve I. kötet. Bo, 2002, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17575.

Kalo Jenő: A gyógyulás szelencéje. Az orvosi asztrológia kézikönyve I. kötet. Bo, 2002, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
17576.

Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.
17577.

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., é. n., Lampel R. Sérült papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz