Gárdonyi Géza: Az én falum I-II. kötet. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Az I. kötet 2719. számú példány, a II. kötet 2533. számú példány. Az I. kötet címlapján Gárdonyi Géza emlékbélyeggel.
Költőnők antológiája. Sapphótól napjainkig. A magyar részt összeállította: Török Sophie. A külföldi részt összeállította: Kotzián Katalin. Fordították többen, köztük:Ady Endre, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc..stb. Bp.,(1943),Cserépfalvi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Ez ebbül a könyvbűl mán a harmadik eresztés. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, kissé sérült gerinccel.
Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kemenes József. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Vihar Béla: Kígyóének. Bp., 1970, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2100 példányban. Első kiadás. A szerző által dedikált.