Kővári József: Ötven év a Kisfaludy-társaság történetéből. (1849-1899.) Szombathely, 1934, Martineum Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által dedikált.
Gari Kaszparov-Mig Greengard: Közeleg a tél. Miért kell megállítani Vlagyimir Putyint és a szabad világ ellenségeit? Fordította: Hegedűs Péter-Garamvölgyi Andrea-Morvay Péter. Bp.,2015, HVG Kiadó Zrt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Norman Shine: Numerológia. Bp.,1997, Magyar könyvklub.
Székelyhidi Ágnes: Számmisztika. Bp.,2001, Bioenergetic.
Herbert Selnik: A numerológia kézikönyv. Bp.,é.n., Hermit.
Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben.