Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928685
10049
342
Farkasházy Miklós (1895-1964): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, foltos üvegezett keretben, 12,5×15 cm 1553000
10050
342
70000
Ferenczy Valér (1885-1954): Utca részlet. Olaj, karton, jelzett, 27×35 cm 1924559
10051
342
Fett Jolán (1927-2009): Kompozíció, vegyes technika, papír, paszpartuban, jelzett, 8×26 cm 1925833
10052
342
Föglein jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm 1899797
10053
342
Frank jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 41×34 cm 1552880
10054
342
65000
Gadányi Jenő (1896-1960): Női portré 1924. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 42×32 cm 1926350
10055
342
Gadó jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17,5×22,5 cm 1931143
10056
342
Gombár Judit (1937-2016): Jelmezterv, 2 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 29,5×21 cm 1930083
10057
342
Gödi Vass István (1941- ): Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×68 cm 1903523
10058
342
Göndör Ferenc (1885-1954) újságíró politikai karikatúrája 23x30 cm 1924728
10059
342
11000
Gross Arnold (1929-2015): Bodrogpart. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, 24×30 cm 1926275
10060
342
Gulácsy jelzéssel: Híd alatt és felett. Olaj, falemez, keretben, 9×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft