Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1924635
10012
342
Bobák László (1950-): Nyári utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×62 cm 1924607
10013
342
Bobák László (1950-): Faluvég tavasszal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×62 cm 1926402
10014
342
Bobák László (1950-): Tanya ősszel. Olaj, farost, jelzett, keretben, 48×76 cm 1898207
10015
342
Bod László (1920-2001)-Fekete Géza (?-?): Zrínyi Ilona vizsgálóbírái előtt (Madarász Viktor festménye). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 36×48 cm 1924640
10016
342
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm 1913050
10017
342
Borbély Gizella (1920-1994): Esti napraforgók, pasztell, papír, jelzett, 49×35 cm 1873272
10018
342
D. Borbély Gizella (1920-1994): Dombos táj házzal, pasztell, papír, hátulján jelzett, 35×51 cm 1913715
10019
342
14000
Boromisza jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton (foltos), festék hibákkal, keretben, 77×53 cm 1926080
10020
342
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel! Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8,5 cm 1801946
10021
342
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm 1926267
10022
342
60000
C. de Costa jelzéssel: Orientális , olaj, farost. Jelzett. 41x54 cm cca 1870 1854076
10023
342
14000
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft