Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1911421
11259
340
Ludwigsburg tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 19×13 cm 1911262
11260
340
Cluj román jegesmedve, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 1912638
11266
340
Unterweissbach őzike a kiskutyával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:8 cm, h:10,5 cm 1911700
11267
340
Koenigszelt tál és 6 db kis tálka, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, d:20 és 11 cm 1911569
11268
340
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db 1911332
11269
340
Meisseni Wefs váza, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1910657
11270
340
Royal Coppenhagen jubileumi emlék falitányér (1980,1981), 2 db, jelzett, hibátlan, d:18 cm (2×) 1910661
11271
340
Royal Coppenhagen jubileumi emlék falitányér (1976,1976,1977), 3 db, jelzett, hibátlan, d:18 cm (3×) 1910664
11272
340
Royal Coppenhagen jubileumi emlék falitányér (1972,1973) 2 db, jelzett, hibátlan, d:18 cm (2×) 1910667
11273
340
Royal Coppenhagen jubileumi emlék falitányér (1969,1970,1971), 3 db, jelzett, hibátlan, d:18 cm (3×) 1910653
11274
340
Royal Coppenhagen jubileumi emlék falitányér (1988,1978), 2 db, jelzett, apró karcolással, d:18 cm (2×) 1909262
11275
340
Augarten Wien tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft