Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1909281
11276
340
4800
Augarten Wien csésze és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, 9×11 cm 1909279
11277
340
3200
Augarten Wien hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm 1909167
11278
340
Augarten Wien kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm 1909195
11279
340
Eichwald csehszlovák hagymamintás füles leves és kistányér (6-6 db), egyik tálon apró lepattanással 1883638
11280
340
Höchst hölgy, javított, jelzett, kézzel festett, kopott, m:19 cm 1884922
11281
340
Rosenthal kisfiú madárral, bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1884439
11282
340
500
Höchst váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1884663
11283
340
4800
Hertwig-Katzhütte kislány nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884692
11284
340
4800
Hertwig-Katzhütte kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1915947
11285
340
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1916384
11286
340
Jelzett keleti figura ládikával, matricás, apró kopás nyomokkal, m: 20 cm 1914766
11287
340
Jelzett japán cukortartó, kis kiöntő, csészealj, kézzel festett, kopás nyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft