Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1911271
11300
340
Porcelán kúszó kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, m: 10 cm 1912238
11301
340
Vegyes porcelán tétel: 3 db matricás kávéscsésze + 3 db klf alj (egyik Aquincumi) + Herendi bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült!; különböző méretben 1909915
11302
340
Női fej, biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 10,5 cm 1914504
11303
340
Jelenettel díszített kínai váza, matricás, kopásnyomokkal, gyári hibával, m: 20,5 cm 1780504
11311
340
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm 1910505
11312
340
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm 1909274
11313
340
Jelzett "csipkés" mini csésze és alj, kézzel festett, apró kopásokkal 1909284
11314
340
Jelzett kínai tálka, kézzel festett, apró kopásokkal, m:6 cm, d:11 cm 1877901
11315
340
Áttört füles váza, kézzel festett porcelán fajansz, márkajelzés nélkül, formaszámmal (357), m:12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft