Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1900132
11288
340
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm 1877131
11289
340
Urnaváza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 31 cm 1877136
11290
340
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm 1896169
11291
340
Jelzett kutyuska, kézzel festett, hibátlan, m: 18 cm 1901277
11292
340
Kis kiöntő az Opera képével, jelzés nélkül, matricás, kopott aranyozással, m: 9 cm 1892170
11293
340
Jelzett dísztányér, matricás, apró kopással, d:24 cm 1913368
11294
340
6 férőhelyes porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 1913457
11295
340
GDR figurális német procelán testű lámpa, lámpaernyővel,kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 47 cm 1913456
11296
340
3 db különféle rendkívül dekoratív porcelán bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben 1911299
11297
340
3 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, különböző méretben 1911407
11298
340
4 db porcelán madárka, köztük 3 db Aquincumi, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1911234
11299
340
Porcelán fóka, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft