Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1914755
11247
340
PIG teás csésze és alj, cukortartó, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1911920
11248
340
28000
Victoria cseh falitál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, rossz akasztási hellyel, d:43,5 cm 1911748
11249
340
MZ Altrohlau tálka, matricás, jelzett, kopott aranyozás, d: 13 cm 1911723
11250
340
4800
Augarten Wien címeres tégely, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5 cm 1856508
11251
340
21000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm 1856535
11252
340
21000
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 1675551
11253
340
Dulevo szovjet porcelán csésze alátéttel, 2 db, jelzett, kissé kopott, d: 10 cm és 17 cm 1791087
11254
340
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett 1897861
11255
340
50000
Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm. 1802007
11256
340
Royal Dux lovacska, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:15 cm, róka pár, jelzés nélkül, kopott, fehér mázas, m:14 cm 1913431
11257
340
Wallendorf asztali csengő, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm 1913454
11258
340
Chodziez lengyel porcelán kínáló, matricás, jelzett, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft