Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1910255
11221
340
Hollóházi porcelán liba és libás fiú, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 18 és 21 cm 1911793
11222
340
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, m: 15 cm 1910634
11223
340
11000
Fischer Emil palotapincsi, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett, javított, kis kopásokkal, m: 14,5 cm 1875984
11225
340
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1876002
11226
340
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1911243
11227
340
Kispesti nyúl, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm 1911254
11228
340
Aquincumi kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 5,5 cm 1911267
11229
340
Drasche pillangó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 4,5 cm 1912202
11230
340
Alföldi porcelán tejkiöntő + tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1911427
11231
340
Drasche hattyú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm 1910291
11232
340
Kalocsai porcelán tál és 2 db bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7, 12, 15 cm 1913854
11234
340
Alföldi Buda középkori látképével (Schedel-krónika) díszített porcelán söröskorsó, matricás, jelzett, a talpán hajszál repedéssel, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft