Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1910244
11196
340
24000
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 16 cm 1916411
11197
340
Zsolnay pillangó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm 1911993
11198
340
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 cm 1878134
11199
340
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1915112
11200
340
Zsolnay kék csíkos porcelán tányér (7 db) + bögre (1 db), jelzett, kopásnyomokkal 1913771
11201
340
Zsolnay Jenőke, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13 cm 1913922
11202
340
Zsolnay eozin mázas vadászmotívumos névjegykártya tartó, jelzett, apró kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, 16,5×11,5 cm 1913934
11203
340
Zsolnay eozin mázas váza, lekopott jelzéssel, apró kopásokkal, m: 16 cm 1910524
11205
340
Zsolnay Pompadour hiányos mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, összesen 7 db 1914149
11206
340
Zsolnay porcelán kézzel festett reklám tábla 13x12 cm 1910236
11207
340
11000
Zsolnay porcelán virágmintás váza és dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, 10×10×6 cm 1915386
11208
340
Hollóházi (Szénássy Attila) falitál, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft