Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1915487
11209
340
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 20,5 cm 1841617
11210
340
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 1900758
11211
340
Hollóházi porcelán zöld virágmintás ékszertartó doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d: 7 cm, m: 3 cm 1913377
11212
340
Hollóházi készlet, 3 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1913448
11213
340
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm 1913446
11214
340
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 1913439
11215
340
Hollóházi tojás alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm 1913391
11216
340
Hollóházi népviseletes lányok, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23,5 cm 1911389
11217
340
Hollóházi II. János Pál pápa tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában, d: 25,5 cm 1914158
11218
340
Hollóházi díszváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1888889
11219
340
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 1910266
11220
340
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft