Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1916406
11235
340
Alföldi porcelán tál, Hódmezővásárhely látképével, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, 24×15 cm 1841623
11236
340
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm 1016504
11237
340
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1916235
11238
340
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm 1911286
11239
340
2 db Drasche medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10-11 cm 1911282
11240
340
Aquincumi kutya + porcelán kutyapár, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1911226
11241
340
Drasche hattyú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm 1884895
11242
340
Sitzendorf zenészpár, kézzel festett, javított, jelzett, m:11,5 cm (2×) 1911804
11243
340
Sarreguemines porcelánfajansz tál, matricás, jelzett, sérült, d: 22 cm 1914527
11244
340
Unterweissbach retró lány, kézzel festett, jelzett (T-Steiner), kopott, m:24 cm 1914561
11245
340
Csehszlovák dísztányér a Károly híd látképével, matricás, jelzett (Tauschek), apró kopás nyomokkal, d:25 cm 1914678
11246
340
Moritz Zdekauer (MZ) mokkás csésze és alj (2db), matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft