Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1882056
11255
335
Kézzel festett Hüttl TIvadar porcelán tányér. Jelzett 25 cm 1880018
11256
335
Bodrogkeresztúri papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 1879950
11257
335
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1841623
11258
335
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm 1881700
11259
335
Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan 30 cm 1577142
11260
335
cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding 1850683
11261
335
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 1295169
11262
335
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1873871
11263
335
60000
cca 1850 Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus mitológiai jelenetek, kézzel festett, belsejében virágos dekorral, jelzett, hibátlan, réz rátéttel, / Capodimonte porcelain box with mithological ornaments. Hand painted. 13,5×7,5 cm, m:6,5 cm 1835380
11264
335
Weimler weimari porcelán csésze + 3 alj Jelzett, kézzel festett, hibátlan / Weimar chinaware mug 1880724
11265
335
Cicák, kézzel festett, jelzett (Cluj), hibátlan, h: 12 cm 1880717
11266
335
Ludwigsburg rózsás tál, részben kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 18,5×12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft