Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1836677
11279
335
15000
Porcelán dísztányér, részben kézzel festett, jelzett, fém tartóval, d: 34,5 cm 1881906
11280
335
5 db klf jelzett porcelán 1881642
11281
335
1914-1916 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló áttört porcelán tálka / WW. I. memory d: 13 cm 1882697
11282
335
XX. sz. eleje: Hévízi emlék. Kézzel festett porcelán kiöntő jelzés nélkül 15 cm 1869905
11283
335
Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm 1821869
11284
335
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm 1878532
11285
335
Diana & Charles esküvője alkalmából kiadott emlékcsésze, matricás, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7,5 cm 1882565
11286
335
XX. sz. eleje: MCP csehszlovák porcleán süteményes készlet .Aranyozott, matricás. Kopásokkal 1881053
11287
335
Női akt, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm 1881018
11288
335
Delfin pár, festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm 1878196
11289
335
Royal wedding William and Catherine porcelán emléktál, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm 1872642
11290
335
XX. sz. Cheng Hua jelzésű kínai váza, máz alatti kézi festéssel, hibátlan, m:29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft