Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1879875
11267
335
Porţelanul Cluj szarvas, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1878180
11268
335
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm 1878183
11269
335
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 32 cm 1856508
11270
335
24000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm 1856535
11271
335
26000
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 1675551
11272
335
Dulevo szovjet porcelán csésze alátéttel, 2 db, jelzett, kissé kopott, d: 10 cm és 17 cm 1791087
11273
335
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett 1776818
11274
335
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1872090
11275
335
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1872203
11276
335
60000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×) 1877901
11277
335
11000
Áttört füles váza, kézzel festett porcelán fajansz, márkajelzés nélkül, formaszámmal (357), m:12,5 cm 1881707
11278
335
2 db kézzel festett madár figura. Bodrogkeresztúri és jelzés nélküli. kb 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft