Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1882650
11243
335
Antik görög mintás Hollóházi porcelán bonbonniere. d:12,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan. 1880850
11244
335
Hollóházi barokk váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 1881786
11245
335
Hollóházi porcelán "A BM Határőrség" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1871272
11246
335
Hollóházi kétfüles virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 36 cm 1871010
11247
335
"Kiskunhalas" feliratú Hollóházi váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm 1841617
11248
335
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 1759339
11249
335
Hollóházi és Aquincumi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm (2×) 1759122
11250
335
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm 1880687
11251
335
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm 1881895
11252
335
Drasche porcelán Aladdin kézzel festett, jelzett, apró mázhiba 13 cm 1807640
11253
335
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1881055
11254
335
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft