Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1881669
11230
335
Hollóházi Szász Endre és Jurcsák által tervezett porcelán dísztárgyak 3 db 1882692
11231
335
Hollóházi afrikai nő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 1881909
11232
335
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm 1881893
11233
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm 1881894
11234
335
Hollóházi játszó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:20 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure 1881897
11236
335
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 1881899
11237
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm 1880233
11238
335
Hollóházi váza, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1881331
11239
335
Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm 1879208
11240
335
1985 Gödöllő, Santelli kupa Magyar Vívó Szövetség porcelán plakett. Hollóházi. Kopással. 12x8 cm 1882328
11241
335
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés 1880537
11242
335
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, m:36 cm / Birth of Venus designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft