Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1882617
11206
335
Zsolnay buldog, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 1881898
11207
335
Zsolnay tükrös fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1882500
11208
335
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 1882327
11209
335
Zsolnay virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d: 16,5 cm, d:24 cm 1878168
11210
335
Zsolnay Pompadour aprósüteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kissé foltos, d:17 cm, d:24 cm 1878172
11211
335
Zsolnay Pompadour teás készlet. Hiányos. Kézzel festett, jelzett, kissé foltos 1878150
11212
335
Zsolnay porcelán patikai edény .Ung Simplex. Jelzett. m:12,5 cm 1878134
11213
335
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1878136
11214
335
Zsolnay kék búzavirág mintás süteményes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett, összesen 7db /Cake set in flawless condition 1881022
11215
335
10 db hagyma mintás Zsolnay süteményes tányér. d:17 cm 1882708
11216
335
Zsolnay porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×8 cm 1881324
11217
335
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, h:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft