https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Porcelán Tételek száma: 119
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1881328
11218
335
0
50000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay, tulipános tál. Eozinmáz, ökörvérmáz, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 1872075
11219
335
0
200000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
cca 1890 Zsolnay darus áttört dísztál, javított, jelzett (TJM), d: 46 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1881270
11220
335
0
2400
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Régi Zsolnay kőporcelán patikai mérőedény. 9 cm. Jelzett 1835937
11221
335
0
1200
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay porcelánra kézzel festett dísz tányér. Zsűrizett. Jelzett, hibátlan. d:18 cm 1878154
11222
335
0
8000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 1880975
11223
335
0
11000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay kis vázák, dobozka, kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5-16,5 cm 1880856
11224
335
0
24000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay lábas kaspó, kézzel festett, jelzett (Megyeri), hibátlan, m: 18 cm, d:17 cm 1880229
11225
335
0
180000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
cca 1890 Zsolnay kacsa figurás bonbonier, áttört kézzel festett porcelán fajansz, jelzett, kopott aranyozással, formaszám: 4235, m:16 cm, h:17 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1880191
11226
335
0
340000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay halászó lány, eozin mázas, jelzett (pajzs), hibátlan, m:30 cm, h:40 cm
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
1879870
11227
335
0
1400
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×8 cm 1877878
11228
335
0
14000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay eozin mázas galamb, jelzett, hibátlan, 10×11 cm 1815305
11229
335
0
38000
Chinaware / Porcelain
EgyĂŠb
Zsolnay perzsa mintás áttört peremű kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:1064, alján máz alatti hajszál repedéssel, m:15 cm, d:13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz