Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835873
11194
335
XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. Kopásokkal. Jelzett. d: 20 cm 1846199
11195
335
Herendi indiai kosár mintás váza kos fejekkel, kézzel festett, jelzett, kopott, m:26 cm 1846198
11196
335
14000
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm 1880988
11197
335
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 ,5 cm 1880933
11198
335
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, h:10 cm 1877827
11199
335
Herendi porcelán Viktória mintás füles kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5,5 cm 1819059
11200
335
22000
Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1881678
11201
335
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 1881675
11202
335
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 1881648
11203
335
Zsolnay porcelán kézzel festett reklám tábla 13x12 cm 1882711
11204
335
Zsolnay vizsla, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm 1882630
11205
335
Zsolnay eozin mázas hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft