Porcelán Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1877899
11291
335
Forli kétszintes porcelán kínáló, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm 1877869
11292
335
Aranyozott porcelán baba étkészlet, kopásnyomokkal, 8 db 1859742
11293
335
6500
Rózsás teás készlet jelzés nélkül. 6 csésze aljjal. 1859747
11294
335
Porcelán tojás. Nyitható. Jelzés nélkül. 7 cm 1878287
11296
335
Kártyázó gyerek, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, m: 10 cm 1880417
11297
335
Mini csésze + csészealj, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 4 cm, d: 9,5 cm 1880426
11298
335
Japán porcelán pohárka, jelzett, hibátlan, m: 6 cm, d: 7 cm 1877131
11299
335
Urnaváza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 31 cm 1877136
11300
335
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm 1877042
11301
335
Kézzel festett távol keleti váza pár, sérült, jelzés nélkül, m:12 cm (2×) 1733737
11302
335
Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft