Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1754003
10156
322
Paulovits Pál (1892-1975): A Baglyason. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1765883
10157
322
Perlott jelzéssel: Sárga ház. Pasztell, papír, 46×31 cm 1691231
10158
322
30000
Pettes József (1896-?): Tükrös félakt. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm 1755232
10159
322
Ping jelzéssel: Hongkongi utca. Olaj, vászon, keretben, 60×46 cm 1750671
10160
322
Pituk jelzéssel: Szénabálák. Akvarell, papír, üvegezett keretben 21×30 cm 1749696
10161
322
Pituk József Viktórián (1906-1991): Segítség. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1734857
10162
322
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm 1767483
10163
322
Pólya jelzéssel: Párocska. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1755690
10164
322
Pólya jelzéssel: Utca szélmalommal. Olaj, vászon, keretben, 64×44 cm 1748394
10165
322
Pörge jelzéssel:Parasztház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×25 cm 1770834
10166
322
Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×18 cm 1753727
10167
322
Raffael jelzéssel: Idézés. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft