Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1755666
10204
322
Szász jelzéssel: Merengő. Olaj, vászon, 60×40 cm 1784867
10205
322
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm 1784515
10206
322
Szász Endre (1926-2003): Női arc. (Emese). Szitanyomat, sorszámozott (36/100), jelzett. 35x41 cm 1784616
10207
322
Szász Endre (1926-2003): Emberek, 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16,5×10 cm 1784505
10208
322
Szebellédi Géza (?-?): Partra vetett vitorlás. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, 22×30 cm 1768565
10209
322
Szeift Béla (1944-2012): Fenyegetés, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm 1783634
10210
322
Szeift Béla (1944-2012): Futócipő, vegyes technika, papír jelzett, 41×30 cm 1783586
10211
322
Szeift Béla (1944-2012): Fába szorult féreg, vegyes technika, papír jelzett, 22,5×28 cm 1786247
10212
322
Szendeff Kristóf (1919-1981): Erdei fények. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×39 cm 1786223
10213
322
Szendeff Kristóf (1919-1981): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24×35 cm 1786299
10214
322
Szennik György (1923-2007): Három fűzfa, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 1772874
10215
322
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft