Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1761264
10132
322
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Park. Toll, papír, jelzett, üvegezett 8×14 cm 1587158
10133
322
Monori Kovács Jenő (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 23×35 cm 1786799
10134
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Kiütés. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1786795
10135
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Mit csinálsz? Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1786786
10136
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Ásítás. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1786772
10137
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Kutyasétáltatás. Kis szériás ofszet, 30×20,5 cm 1786813
10138
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Síelés. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1754098
10139
322
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester. Ofszet, papír, 29,5×21 cm 1757755
10140
322
60000
1878 Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897):: A vak MIlton az Elveszett Paradicsomot diktálja. Rézkarc 31,5x42,5 cm Egy-két apró beszakadás a kartonon. 1748865
10141
322
Nagy jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 65×50 cm 1729441
10142
322
28000
Cs. Nagy András (1927-2009): Kompozíció, olaj, fa, üvegezett keretben, 28×38 cm 1755092
10143
322
B Nagy Tibor Zoltán (1965-): Metropolis fényei. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft