Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1787529
10180
322
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1787531
10181
322
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1787530
10182
322
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1784803
10183
322
11000
Scheiber jelzéssel: Sárga ruhás nő. Pasztell, papír, 43×30 cm 1784812
10184
322
11000
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő. Pasztell, papír, 43×30 cm 1755442
10185
322
Schéner jelzéssel: Sárga csontváz.Tempera, papír, sérült, 63×43 cm 1769234
10186
322
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm 1782902
10187
322
Hans Siegenthaler (?-?): Haus Fiesch. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm 1705833
10188
322
Sipos János (?-): Ótátrafüredi völgy. Olaj, farost, jelzett, 50×40 cm 1783565
10189
322
Somlai Vilma (1938-2007): Napfogyatkozás a nádas felett, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×34 cm 1783573
10190
322
Somlai Vilma (1938-2007): Fasor viharban, akvarell, papír, hátulján jelzett, 37×51 cm 1784592
10191
322
Somlai Vilma (1938-2007): Présház napfényben (Tavasz Akaliban) / Az utolsó présház (Akali), 2 db linó, papír, jelzettek, 20×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft