Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1754144
10108
322
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Női akt sárkánnyal. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×25,5 cm 1755781
10109
322
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ökrös szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×9,5 cm 1784872
10110
322
Koroncz jelzéssel: Akvarell rajzok (6db). Akvarell, papír, 29×20 cm 1756003
10111
322
Koszkol jelzéssel: Indulás az oázisból. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 23×30 cm 1720490
10112
322
Kőrösi Papp Kálmán (1940- ): Sámson és Delila, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (26/32), 60×42 cm 1784610
10113
322
Kremmer jelzéssel: Kassa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16,5 cm 1767702
10114
322
Krizsán jelzéssel: Kunyhó a havas csúcsoknál. Olaj, farost, keretben, 52×82 cm 1641772
10115
322
24000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm 1771058
10116
322
Major Béla (?-): Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm 1749700
10117
322
24000
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1785812
10118
322
Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm 1770890
10119
322
Mácsai István (1922-2005): Sárospatak. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft