Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1772956
10144
322
Nagy Zoltán (1916-1987): Jelek. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett kertben, 26×19 cm 1782810
10145
322
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm 1771659
10146
322
Nádler jelzéssel: Kilátás a tengerre. Olaj, karton, keretben, 24×34 cm 1785073
10147
322
Neogrády jelzéssel: Eső után. Tempera, papír, festék hibákkal, üvegezett keretben, 31×23 cm 1785150
10148
322
11000
Neogrády jelzéssel: Falusi látkép. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×60 cm 1767541
10149
322
Neogrády jelzéssel: Hegycsúcs. Gouache, papír, karcolásokkal, üvegezett keretben, 23×33 cm 1783542
10150
322
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×31 cm 1770928
10151
322
Némethy Nándor (?-?): Téli erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×25 cm 1771017
10152
322
Ősz Dénes (1915-1980): Udvar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm 1785567
10153
322
Pancza Ildikó (1984-): Házak az erdőben. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×45 cm 1765710
10154
322
Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm 1773247
10155
322
Paul Takacs (1932-2000): Dance. Szitanyomat, papír, jelzet, üvegezett keretben, 48×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft