Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1784542
10192
322
Somlai Vilma (1938-2007): Badacsony 1983, linó, papír, jelzett, 19×19 cm 1784596
10193
322
Somlai Vilma (1938-2007): Őszibarackos tavasszal (Szigliget) / Fasor Szigligeten, 2 db linó, papír, jelzettek, 20×20 cm 1785628
10194
322
Stolz Tamás (?-): Séta az erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm 1785556
10195
322
Stolz Tamás (?-): Bakony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm 1785522
10196
322
Stolz Tamás (?-): Ősz a Marosnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1737232
10197
322
Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm 1720481
10198
322
Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm 1782720
10199
322
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével. Papírkötésben, 44x34 cm 1761494
10200
322
Szabó Erzsébet (?-): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×25 cm 1741045
10201
322
Szabó Vladimír (1905-1991): Disznóölés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×30 cm 1750667
10202
322
Szalay jelzéssel: Női fej. Tus, papír, 17×12 cm 1771466
10203
322
Szántó jelzéssel: Fészek. Vegyes technika, papír, 29×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft