Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1634882
10216
322
11000
Szobotka Imre (1890-1961) : Répatörők. Rézkarc,foltos, papír, jelzett (halványan), 8×13 cm 1748925
10217
322
Szobotka jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 52×44 cm 1750663
10218
322
Szőnyi jelzéssel: Női akt háttal. Ceruza, papír, 35×22 cm 1754512
10219
322
Szőnyi Jenő (1902-?): Urbán Ernő (1918-1974) költő. Filc, papír, jelzett, 13×14 cm 1785640
10220
322
Sztopka Anna (1950-): Emlékek. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×38 cm 1732005
10221
322
Tátrai jelzéssel: Ébredés. Linó, papír, 24×15 cm 1626906
10222
322
Tornyai jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, falemez, 18×46 cm 1753681
10223
322
TM jelzéssel: 3 db vázlat rajz, ceruza, papír, 29×20-32×24 cm 1767386
10224
322
TM jelzéssel: Fej. Olaj, falemez, 54×41 cm 1750697
10225
322
Udvary jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1752920
10226
322
30000
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 1766926
10227
322
Urbán György (1936-2011): Virágok az ablakban. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft