Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649023
10168
305
Kass János (1927-2010): Mózes. Rézkarc (72/100), papír, jelzett, 39×29 cm 1646572
10169
305
Kass jelzéssel: Nézőpontok. Ceruza-tus, papír, 32×30 cm 1645822
10170
305
Kassák Lajos (1887-1967): 1 Ma, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 27×20 cm 1649033
10171
305
Kacziány Ödön (1852-1933): Öregasszony. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm 1430877
10172
305
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. 29×39 cm 1641513
10173
305
Kádár jelzéssel: Kalapos arc. Vegyes technika, papír, 17×12 cm 1641514
10174
305
Kádár jelzéssel: Kalapos férfi. Vegyes technika, papír, 17×12 cm 1629083
10175
305
Kádár György (1912-2002): Tűzrakó. Színes linó, papír, jelzett, 14x10 cm 1650531
10176
305
Károly jelzéssel: Luther. Rézkarc, papír, paszpartuban, 26×20 cm 1642286
10177
305
30000
Id. Kátay Mihály (1906-1983): Kapáló asszoyok. Olaj,vászon (lyukas), jelzett, keretben, 40×50 cm 1552450
10178
305
Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm 1537631
10179
305
Keresztes Anna (?-): Tokaji kapu. Szitanyomat, papír, jelzett, 25×36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft